TRANSPORDIVIISID:

NB! Minimaalne ostukorvi summa on 10 eurot!

Oleme tarnevõimalustega paindlikud ja püüame pakkuda tellijale sobivaimat transpordiviisi. Pakume oma klientidele võimalust tellida kaup kulleriga sihtkohta, pakiautomaati või sellele ise lattu järgi tulla.

Saate tellida kauba Eesti post kulleriga

ELS Standard on universaalne ja lihtne kullerteenus. Saadetis viiakse kohale järgmisel tööpäeval vahemikus kell 8.00 – 17.00 igas Eesti piirkonnas. 

Tellimus saadetakse vastavalt kokkuleppele kas saaja kulul või lisandub postikulu, mis sõltub tellitud kauba kaalust ja mõõtmetest.

Saate tellida kauba pakiautomaati

Peale tellimuse eest tasumist toimetatakse Teie tellitud kaubad valitud pakiautomaati. Pakiautomaadi haldaja annab Teile sõnumiga teada kui kaup on jõudnud soovitud pakiautomaati. Pakk jõuab pakiautomaati 2-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse eest tasumisest.

Kasutame peamiselt Eesti posti pakiautomaadi teenust, kuid kliendi soovi korral ka teisi teenusepakkujaid. Palun täpsustage soovitud pakiautomaati tellimuse märkuste lahtris.

NB! Suuremõõtmelisi tooteid ei saa tellida pakiautomaati.

Tulete ise lattu kaubale järele

Ise kaubale järele tulla on kiireim moodus selle kättesaamiseks. Oodake ära meie teavitus – kui Teie tellimus on komplekteeritud, võtame Teiega ühendust ning seejärel võite kaubale järele tulla. Eelneval kokkuleppel on kaubale ise järele tulles võimalik tellimuse eest tasumine sularahas kauba kättesaamisel.

Kui kaup on välja müüdud või kauba laost saabumine viibib, teavitame Teid kindlasti eeldatavast tarneajast.